YouTube neseniai pratęsė pagrindinę rėmimo sutartį su OBS Project, kuri yra populiariausia atvirojo kodo transliavimo programinė įranga pasaulyje. Ši partnerystė prasidėjo 2020 metais ir per keletą metų davė reikšmingų rezultatų, padedančių kūrėjams ir transliuotojams visame pasaulyje.

 

Nauji techniniai pasiekimai

Vienas iš svarbiausių pasiekimų buvo HEVC ir AV1 kodekų palaikymo įdiegimas naudojant e-RTMP protokolą. Tai suteikė galimybę perduoti aukštos kokybės vaizdo įrašus su mažesne pralaidumo apkrova, pagerindamas tiek transliacijų kokybę, tiek efektyvumą. OBS 29.1 versija, išleista 2023 metų gegužę, ir OBS 30.1 versija, išleista 2024 metų pradžioje, įtraukė šias naujoves, leidžiančias naudoti šiuolaikinius kodekus bei HDR turinį.

Integracija su YouTube

Kitas svarbus patobulinimas buvo YouTube Live Control Room skydelio integracija tiesiai į OBS programą. Ši funkcija, išleista su OBS 30.0 versija 2023 metų lapkritį, leidžia kūrėjams realiu laiku stebėti transliacijos sveikatą, valdyti reklamas, įterpti srautų žymes ir atlikti kitus svarbius veiksmus nesinaudojant atskira YouTube platforma. Tai labai palengvina turinio kūrimą ir valdymą tiesioginių transliacijų metu.

YouTube indėlis į kūrėjų bendruomenę

YouTube yra viena svarbiausių platformų kūrybinei išraiškai internete, suteikianti galimybę dalintis įvairaus tipo turiniu - nuo tiesioginių transliacijų iki mokomųjų vaizdo įrašų, produktų apžvalgų ir komedijos skečų. Partnerystė su OBS Project padeda dar labiau išplėsti šią kūrėjų bendruomenę, suteikiant jiems pažangius ir patogius įrankius jų darbui.

Ateities planai

OBS Project komanda džiaugiasi tęsiant šią sėkmingą partnerystę su YouTube. Tikimasi, kad būsimi atnaujinimai ir naujovės dar labiau pagerins kūrėjų darbo sąlygas ir suteiks daugiau galimybių kokybiškam turinio kūrimui.

Skaitykite daugiau apie šią partnerystę čia.


    This will close in 0 seconds